Akülü Palet Streçleme Makineleri

Akülü palet streçleme makinesi, yükü yerinden kaldırmadan streçleme yapmanızı sağlar. Elektrikli transpalet mantığı ile streç makinenizi istediğiniz noktaya kolayca götürebilir ve streçleme işleminizi yapabilirsiniz. Birden fazla hatta üretim yapan, yükleri sarılmadan taşındığında devrilme riski olan firmalar için idealdir.

PALET STREÇLEME MAKİNESİ AKÜLÜ MODELLER
PALET STREÇLEME MAKİNESİ AKÜLÜ MODELLER

FOCUS SRD Streçleme Makinesi

%200 ile %500 Arası Ayarlanabilir Öngerme

Mobil akülü tip palet  streçleme makinesi. Ürün sabit kalıp, ürünün etrafında dönerek sarım işlemini gerçekleştirir. Ön germe ünitesi “SRD” çift DC SERVO motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %200 ile %500 ayarlanabilir bir ön germe işlemini yapar. Sarımın her aşamasında, streç öngermesi ve yük ile makine arasındaki gerginlik ayarı panelden ayrı ayrı yapılabilir.

FOCUS SRM Streçleme Makinesi

%300 ile %400 Arası Ayarlanabilir Öngerme

Mobil akülü tip palet  streçleme makinesi. Ürün sabit kalıp, ürünün etrafında dönerek sarım işlemini gerçekleştirir. Ön germe ünitesi “SRM” tek DC SERVO motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %300 veya %400 sipariş esnasında belirlenen sabit bir ön germe işlemini yapar. Sarımın her aşamasında yük ile makine arasındaki gerginlik ayarı panelden yapılabilir.

PALET STREÇLEME MAKİNESİ AKÜLÜ MODELLER
PALET STREÇLEME MAKİNESİ AKÜLÜ MODELLER

FOCUS DCD Streçleme Makinesi

%200 ile %500 Arası Ayarlanabilir Öngerme

Mobil akülü tip palet  streçleme makinesi. Ürün sabit kalıp, ürünün etrafında dönerek sarım işlemini gerçekleştirir. Ön germe ünitesi “DCD” çift DC fırçalı motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %200 ile %500 ayarlanabilir bir ön germe işlemini yapar. Sarımın her aşamasında, streç öngermesi ve yük ile makine arasındaki gerginlik ayarı panelden yapılabilir.

FOCUS DCM Streçleme Makinesi

%300 ile %400 Arası Ayarlanabilir Öngerme

Mobil akülü tip palet  streçleme makinesi. Ürün sabit kalıp, ürünün etrafında dönerek sarım işlemini gerçekleştirir. Ön germe ünitesi “DCM” tek DC fırçalı motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %300 veya %400 sipariş esnasında belirlenen sabit bir ön germe işlemini yapar. Sarımın her aşamasında yük ile makine arasındaki gerginlik ayarı panelden yapılabilir.

PALET STREÇLEME MAKİNESİ AKÜLÜ MODELLER
Fonox Palet Streçleme Makinesi İle

SPIDER SMR Streçleme Makinesi

%300 Öngerme

Mobil akülü tip  streçleme makinesi. Ürün sabit kalıp, ürünün etrafında dönerek sarım işlemini gerçekleştirir. Ön germe ünitesi “SMR” tek motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %300 ön germe işlemini yapar. Sarımın her aşamasında yük ile makine arasındaki gerginlik ayarı panelden yapılabilir.

SPIDER SER Streçleme Makinesi

DC Servo Motor

Mobil akülü tip palet  streçleme makinesi. Ürün sabit kalıp, ürünün etrafında dönerek sarım işlemini gerçekleştirir. Ön germe ünitesi “SER” motorsuz germe teknolojisine sahiptir. %0-250 germe işlemini yapar. Sarımın her aşamasında sadece yük ile makine arasındaki gerginlikle streç germesi yapılır.

Fonox Palet Streçleme Makinesi İle