Tablalı Palet Streçleme Makineleri

Tablalı palet streç makinesi, sabit yükün makineye yüklendiği ve yükün belli bir hızda döndüğü modellerdir. Farklı ölçülerde paletler için farklı ölçülerde makineler gerekir. PLC Otomasyon Sistemleri ile tasarlanmaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü makinalardır. Yedek parçaları hesaplıdır.

palet streçleme makinesi
PALET STREÇLEME MAKİNESİ TABLALI MODELLER

FOCUS ACD Tablalı Palet Streçleme Makinesi

%200 ile %500 Arası Ayarlanabilir Öngerme

Tablalı tip streç sarma makinesidir. Tabla üzerine konulan yükün dönmesiyle sarım işlemini gerçekleştirir. Öngerme ünitesi “ACD” çift motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %200 – %500 aralığında ayarlanabilir bir öngerme işlemini yapar. Sarımın her aşamasında ayrı öngerme ve gerginlik ayarı panelden yapılabilir.

FOCUS ACM Tablalı Palet Streçleme Makinesi

%300 ile %400 Arası Ayarlanabilir Öngerme

Tablalı tip streç sarma makinesidir. Tabla üzerine konulan yükün dönmesiyle sarım işlemini gerçekleştirir. Öngerme ünitesi “ACM” tek motorlu ön germe teknolojisine sahiptir. %300 veya %400 sabit bir öngerme işlemi yapar. Sarımın her aşamasında gerginlik ayarı panelden yapılabilir.

palet streçleme makinesi
palet streçleme makinesi

SPIDER SET Tablalı Palet Streçleme Makinesi

%0-250 Manuel Ayarlanabilir Öngerme

Tablalı tip streç sarma makinesidir. Tabla üzerine konulan yükün dönmesiyle sarım işlemini gerçekleştirir. Öngerme ünitesi açık tip (kapaksız) “SET” mekanik ön germe teknolojisine sahiptir. %0-250 manuel ayarlanabilir bir öngerme işlemi yapar. Streci yük üzerine güç uygulayarak gerdirir.